Print-vriendelijke versiePDF versie

Laureaten 2006

Seraphin Weiss
Sint-Pieters-Leeuw (provincie Vlaams-Brabant)
Belgisch Kampioen Orgeldraaien 2006 

Lambert Jamers, Alleur (provincie Luik)
Kampioen van Wallonië, ereprijs van Eerste Minister Guy Verhofstadt

Luc Peeters, Westerlo (provincie Antwerpen)
Kampioen van Vlaanderen, ereprijs van Vlaams Minister-President Yves Leterme

Jan Van Dam, Nederokkerzeel (provincie Vlaams-Brabant)
Ereprijs van Bert Anciaux, Vlaams Minister van Cultuur, Jeugd, Sport en Brussel

Norbert Vroman Ghesquière, Lendelede (provincie West-Vlaanderen)
Ereprijs van Patrick Dewael, Vice-Eerste Minister en Minister van Binnenlandse Zaken

Paul Girardin, Sint-Ulriks-Kapelle (provincie Vlaams-Brabant)
Ereprijs van Didier Reynders, Vice-Eerste Minister en Minister van Financiën

Hubert Duchâteau, Gooik (provincie Vlaams-Brabant)
Ereprijs van Karel De Gucht, Minister van Buitenlandse Zaken

Emile Vosselman, Sint-Pieters-Leeuw (provincie Vlaams-Brabant)
Ereprijs van Sabine Laruelle, Minister van Middenstand en Landbouw

Robby Peeters, Westerlo (provincie Antwerpen)
Ereprijs van Vlaams Minister Marino Keulen, Vlaams Minister van Binnenlands Bestuur, Wonen en Inburgering

Maurice Van Der Borght, Hulshout (provincie Antwerpen)
Ereprijs van Dirk Van Mechelen, Vlaams Minister van Financiën, Begroting en Ruimtelijke Ordening

Jef Bertels, Westerlo (provincie Antwerpen)
Kampioen van Antwerpen, ereprijs van Camille Paulus, Gouverneur van Antwerpen

Jozef De Vos, Borchtlombeek (provincie Vlaams-Brabant)
Kampioen van Vlaams-Brabant, ereprijs van Lode De Witte, Gouverneur van Vlaams-Brabant

Kurt De Jonghe, Meulebeke (provincie West-Vlaanderen)
Kampioen van West-Vlaanderen, ereprijs van Paul Breyne, Gouverneur van West-Vlaanderen

Frans "Sus Caveau" Wouters, Grobbendonk (provincie Antwerpen)
Prijs van de virtuositeit, ereprijs van Steve Stevaert, Gouverneur van de Limburg

Emile Werrens, Hannuit (provincie Luik)
Erepenning van Bert Anciaux, Vlaams Minister van Cultuur, Jeugd, Sport en Brussel

Louis Weiss, Sint-Pieters-Leeuw (provincie Vlaams-Brabant)
Erepenning van Bert Anciaux, Vlaams Minister van Cultuur, Jeugd, Sport en Brussel

Joseph Dobbeni, Tellin (provincie Luxemburg)
Laureaat van het Open BK Orgeldraaien 2006

Marie-José Van Hoegaerden, Kampenhout (provincie Vlaams-Brabant)
Laureaat van het Open BK Orgeldraaien 2006

Odilon Wiels, Zele (provincie Oost-Vlaanderen)
Laureaat van het Open BK Orgeldraaien 2006

Gaston Renato, Sint-Pieters-Leeuw (provincie Vlaams-Brabant)
Laureaat van het Open BK Orgeldraaien 2006

 

© 2004-2018 • vzw MechaMusica                                          23 september 2018: B.K. Orgeldraaien 2018 in Heist-op-den-Berg                                          webdesign: Force3.be

Comments